Külügyi Börze

Az EHÖK Külügyi Bizottsága és a Rektori Hivatal Nemzetközi Képzési és Mobilitási Osztálya közös szervezésében 2012. november 14–15. között az Egyetem több pontján Külügyi Börzét rendeznek. A rendezvénysorozaton a külföldi ösztöndíjakról, nyári egyetemekről és munkalehetőségekről is tájékoztatják a résztvevőket.

A programon az Erasmus, a CEEPUS, a Campus Hungary és a Fulbright pályázati lehetőségekkel kapcsolatban információs anyagok, prospektusok segítik az érdeklődő diákok tájékozódását. Többek között bemutatkozik az EVS-program, az AISEC, az AIGEE és a Kellner-ösztöndíj is.

A Börzén európai partneregyetemeink információs csomagjai is elérhetők lesznek, valamint a külföldi egyetemeken tanuló hallgatók személyes tanácsokkal és tapasztalataikkal is segítik az érdeklődők tájékozódását. A programkoordinátorok személyesen adnak tájékoztatást az Erasmus, a CEEPUS és a Campus Hungary pályázati lehetőségekről.

Az IK, a TTK, a TáTK, és a TÓK hallgatóinak:
Időpont: 2012. november 15. 10:00–15:00
Helyszín: Lágymányosi Campus, Északi Tömb (1117 Budapest Pázmány Péter sétány 1/A, Földgömb előtt és -1.73)

Plakát

Cikk dátuma: 2012.11.09.