Tisztelt Hallgató!

Tájékoztatjuk, hogy az ünnepélyes diplomaosztásra 2017. július 28-án (pénteken) 15 órakor kerül sor a Pázmány Péter sétány 1/A, Északi tömb Gömbaulájában.

A diplomaosztó ünnepségen az alkalomnak megfelelő öltözetben szíveskedjék megjelenni.

A kézfogáshoz fehér kesztyű viselését kérjük.

Amennyiben az ünnepélyes diplomaosztáson nem tud megjelenni, diplomáját 2017. augusztus 21-től veheti át a Tanulmányi Hivatalban.

Az egyetemi épületek előtti zárt parkolót a diplomaosztás idejére megnyitják a rendezvényen résztvevők számára. Kérjük, tájékoztassa meghívott vendégeit, jelezzék a sorompónál, hogy az Informatikai Kar diplomaosztójára jöttek.

Meghívott vendégeinek száma nincs korlátozva.

Kérjük, oklevélmellékletüket július 27-én, csütörtökön a fogadóóra ideje alatt vegyék át tanulmányi előadójuktól. Amennyiben nem tudják átvenni a fenti időpontban, a diplomaosztás napján legkésőbb 12 óráig adjuk ki az oklevélmellékleteket.

Budapest, 2017. július 10.

ELTE IK Tanulmányi Hivatal