Pályázat az Informatikai Kar
Neumann János Tehetséggondozó Köre tagságára

Az Informatikai Kar Neumann János Tehetséggondozó Körének célja, hogy a kiemelkedő hallgatókat érdeklődési körüknek és adottságaiknak megfelelően, szakmai előrehaladásukban támogassa. A tehetséggondozó programba azon karunkra felvett hallgatók jelentkezését várjuk, akik nyitottak a képzés és önképzés átlagon felüli színvonalú lehetőségeire, érdeklődnek a kutató-fejlesztő munkában, Tudományos Diákköri-munkában való részvétel iránt.

Pályázhat az az elsőéves Programtervező informatikus alapszakos hallgató, aki

• Programozási alapismeretek, Számítógépes alapismeretek, Matematikai alapozás, Diszkrét matematika tantárgyakból, legfeljebb 1 kivételével minden félév végi osztályzata jeles.
  • Legalább 2 gyakorlatvezető ajánlja a tehetséggondozó csoportokba jutásra. (Az ajánlást az Oktatási Dékánhelyettes irodájában kell leadni)

A pályázatokat a fenti 5 tárgy eredménye, az első féléves tanulmányi átlaga, valamint az alábbi típusú versenyeken való eredményes szereplés alapján rangsoroljuk:

• Eredményesen szerepel tehetséggondozási fórumok valamelyikén:
    • legalább egyetemi szintű programozási versenyeken;
    • legalább egyetemi szintű matematika versenyeken;

A program részletes leírása megtalálható az alábbi oldalon:

Aki pályázni szeretne e programba, az itt található űrlap kitöltésével teheti meg, 2017. január 27-ig.

Cikk dátuma: 2016.12.27.
Lejárat dátuma: 2017.01.21.